Piłka Nożna Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 17/18

Kolejność końcowa: SP 11, SP Marianowo, SP 10 więcej

Mini Piłka Nożna Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Kolejność końcowa: SP 3, SP 4, SP 8 więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Licealiada 17/18

Dziewczęta: II LO, I LO, ZS Nr 2 Chłopcy: ZS Nr 5, I LO, II LO więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 17/18

Dziewczęta: SP 11, SP 10, SP Pęzino Chłopcy: SP 10, SP 11, SP 3 więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Dzieci 17/18

Dziewczęta: SP 1, SP 4, SP 7 Chłopcy: SP 4, SP 3, SP 1 więcej

Zawody Sprawnościowe klas III i IV "Ale Frajda" - Igrzyska Dzieci 17/18

Klasy III - SP 3, SP 5, SP 7 Klasy IV - SP 3, SP 5, SP 1 więcej

Koszykówka Chłopców - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: ZS Nr 1, ZS B-T, II LO, I LO więcej

Koszykówka Dziewcząt - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: I LO, ZS Nr 1, ZS Nr 2, II LO więcej

Minikoszykówka Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Michał Trypuć więcej

Data wydarzenia: 2016-02-24


Koszykówka Dziewcząt - Licealiada 15/16
Eliminacje - 22 lutego (poniedziałek) i 24 lutego (środa).
MISTRZOSTWA POWIATU
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
LICEALIADA 2015/16

1.Podział na grupy, termin i miejsce

Grupa A – 22 lutego 2016 (poniedziałek) godz. 9.30 - Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady

Zespół Szkół Nr 2, I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 5, Zespół Szkół Budowlano-Technicznych,
(„każdy z każdym” po losowaniu na miejscu)

Grupa B – 24 lutego 2016 (środa) godz. 9.30 , Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady

Zespół Szkół Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Prywatnych Nr 1, Grupa Szkół Niepublicznych
(„każdy z każdym” po losowaniu na miejscu)

2.Zasady gry – zgodnie z Kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Szczecinie.
Czas gry – 4x 8min. (czas zatrzymywany tylko na: „czas dla trenera” i „czas dla sędziego” oraz na ostatnie 2 min. IV kwarty – przy wyrównanym meczu – różnica 6 pkt).

3.Finał – 2 marca 2016 (środa) godz. 9.30 Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady
do finału awansują dwa pierwsze zespoły z grupy.

kolejność gier:
A/1 – B/2
A/2 – B/1
pokonany A/1-B/2 – pokonany A/2-B/1 mecz o III-IV miejsce
zwycięzca A/1-B/2 – zwycięzca A/2- B/1 mecz o I-II miejsce







Wykonanie serwisu stargard.com.pl - strony internetowe stargard

Partnerzy: