Piłka Nożna Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 17/18

Kolejność końcowa: SP 11, SP Marianowo, SP 10 więcej

Mini Piłka Nożna Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Kolejność końcowa: SP 3, SP 4, SP 8 więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Licealiada 17/18

Dziewczęta: II LO, I LO, ZS Nr 2 Chłopcy: ZS Nr 5, I LO, II LO więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 17/18

Dziewczęta: SP 11, SP 10, SP Pęzino Chłopcy: SP 10, SP 11, SP 3 więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Dzieci 17/18

Dziewczęta: SP 1, SP 4, SP 7 Chłopcy: SP 4, SP 3, SP 1 więcej

Zawody Sprawnościowe klas III i IV "Ale Frajda" - Igrzyska Dzieci 17/18

Klasy III - SP 3, SP 5, SP 7 Klasy IV - SP 3, SP 5, SP 1 więcej

Koszykówka Chłopców - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: ZS Nr 1, ZS B-T, II LO, I LO więcej

Koszykówka Dziewcząt - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: I LO, ZS Nr 1, ZS Nr 2, II LO więcej

Minikoszykówka Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Michał Trypuć więcej

Data wydarzenia: 2016-03-07


Koszykówka Chłopców - Licealiada 15/16
Eliminacje - 29 lutego (poniedziałek) i 1 marca (wtorek)
MISTRZOSTWA POWIATU
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
LICEALIADA 2015/16


1.Podział na grupy, termin i miejsce

Grupa A – 29 lutego 2016r. (poniedziałek) godz. 9.30 , Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady
czas gry – 4x10 min.
Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
I Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Nr 5
Grupa Szkół Niepublicznych

Grupa B – 1 marca 2016r. (wtorek) godz. 11.30 , Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady
czas gry – 4x10 min.
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Nr 1
Zespół Szkół Nr 2

2.Zasady gry – zgodnie z Kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Szczecinie.
czas zatrzymywany tylko na: „czas dla trenera” i „czas dla sędziego” oraz na ostatnie 2 min. IV kwarty – przy wyrównanym meczu – różnica 10 pkt.).

3.System rozgrywek – „każdy z każdym” w grupach po losowaniu na miejscu.

4.Finały – 7 marca 2016r. (poniedziałek) godz. 9.30 , Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady - czas gry – 4x10 min.
Do finału awansują po dwa zespoły z grupy.

Kolejność gier:
A/1 – B/2
A/2 – B/1
pokonany A/1-B/2 – pokonany A/2-B/1 mecz o miejsce III-IV
zwycięzca A/1-B/2 – zwycięzca A/2-B/1 mecz o miejsce I-II







Wykonanie serwisu stargard.com.pl - strony internetowe stargard

Partnerzy: