Piłka Siatkowa Chłopców - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: ZS Nr 1, II LO, ZS Nr 5 więcej

Piłka Siatkowa Dziewcząt - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: I LO, ZS Nr 2, II LO więcej

Minikoszykówka Dziewcząt - Igrzyska Dzieci 17/18

Kolejność końcowa: SP Nr 5, SP Nr 6, SP Nr 3 więcej

Piłka Siatkowa - Licealiada 17/18

Awans do finału: Dziewczęta - I LO, ZS Nr 1, ZS Nr 2, II LO Chłopcy - ZS Nr 1, II LO, ZS Nr 2, ZS Nr 5 więcej

Piłka Ręczna Dziewcząt ID, IMS 17/18

Igrzyska Dzieci: SP Dobrzany, SP Nr 5, SP Nr 6 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej: SP Dobrzany, SP Nr 9, SP Nr 10 więcej

Piłka Ręczna Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 17/18

Kolejność końcowa: SP Nr 9, SP Nr 11, SP Nr 3 więcej

BAL MŁODEGO SPORTOWCA 2018

W dniu 10 stycznia w salach Stargardzkiego Centrum Kultury odbył się Bal Młodego Sportowca, na którym podsumowano osiągnięcia sportowe Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w minionym roku oraz wybrano "CHAMPIONÓW 2017". więcej

Mini Piłka Ręczna Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Kolejność końcowa: SP nr 4, SP nr 7, SP nr 3 więcej

Data wydarzenia: 2016-12-15


Piłka Siatkowa Dziewcząt - Gimnazjada 16/17
FINAŁ - ZMIANA MIEJSCA I TERMINU NA 15 grudnia 2016 (czwartek) - zgłoszenie przez system rejestracji szkół.
sala SP 2 - ZSO - os. Zachód

Grupa A – 28 listopada 2016 (poniedziałek)
Grupa B – 1 grudnia 2016 (czwartek)
MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
GIMNAZJADA 16/17


1.Podział na grupy, termin i miejsce

Grupa A – 28 listopada 2016 (poniedziałek), godz. 9.30, Hala OSiR w Stargardzie ul. Pierwszej Brygady
Gimnazjum Nr 3, ZSO Gimnazjum Integracyjne, Gimnazjum Gminy, ZSP Reptowo

Grupa B – 1 grudnia 2016 (czwartek), - godz. 9.00, sala Gimnazjum nr 4 w Stargardzie os. Zachód B/15
Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 4, Gimnazjum Ińsko

2.Zasady gry – zgodnie z Kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Szczecinie.

3.System rozgrywek – w grupach „każdy z każdym” po losowaniu na miejscu,

4. Finał – ZMIANA NA - 15 grudnia 2016 (czwartek) godz. 9.30,
ZMIANA NA - sala SP 2 - ZSO - os. Zachód

do finału awansują dwa pierwsze zespoły z grupy.

Kolejność gier:
A/1 – B/2
A/2 – B/1
pokonany A/1-B/2 – pokonany A/2-B/1 mecz o miejsce III-IV
zwycięzca A/1-B/2 – zwycięzca A/2-B/1 mecz o miejsce I-II








Wykonanie serwisu stargard.com.pl - strony internetowe stargard

Partnerzy: