Koszykówka Dziewcząt - Licealiada 17/18

Awans do finału: ZS Nr 1, II LO, I LO, ZS Nr 2 więcej

Pływanie - Igrzyska Dzieci - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 17/18

Igrzyska Dzieci: Dziewczęta - SP 2, SP 5, SP 1; Chłopcy - SP 1, SP 2, SP 5 Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Dziewczęta - SP 11, SP 9, SP 10; Chłopcy - SP 11, SP 10, SP 9 więcej

Piłka Siatkowa Chłopców - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: ZS Nr 1, II LO, ZS Nr 5 więcej

Piłka Siatkowa Dziewcząt - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: I LO, ZS Nr 2, II LO więcej

Minikoszykówka Dziewcząt - Igrzyska Dzieci 17/18

Kolejność końcowa: SP Nr 5, SP Nr 6, SP Nr 3 więcej

BAL MŁODEGO SPORTOWCA 2018

W dniu 10 stycznia w salach Stargardzkiego Centrum Kultury odbył się Bal Młodego Sportowca, na którym podsumowano osiągnięcia sportowe Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w minionym roku oraz wybrano "CHAMPIONÓW 2017". więcej

2018-02-19
Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Piotr Kiełtyka ... więcej

2018-02-14
I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Mieczysława Januchowska ... więcej

2017-12-19
Zespół Szkół Nr 2 - opiekun: p. Mariusz Stencel ... więcej

2017-12-19
Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Andrzej Lemańczyk ... więcej

2017-11-14
Dziewczęta - I Liceum Ogólnokształcące
Chłopcy - I Liceum Ogólnokształcące ... więcej

2017-10-25
II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Jacek Frąckowiak ... więcej

2017-10-23
Zespół Szkół Nr 2 - opiekun: p. Andrzej Jędrasik ... więcej

2017-10-18
Dziewczęta - I Liceum Ogólnokształcące - 3 miejsce - opiekun - Jerzy Wróblewicz, Mieczysława Januchowska
Chłopcy - Zespół Szkół Nr 5 - 9 miejsce - opiekun - Grzegorz Flas, Sylwester Wieczorkiewicz ... więcej

2017-10-18
Dziewczęta - Zespół Szkół Budowlano-Technicznych - opiekun: p. Wiesłąw Lada
Chłopcy - I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Ewa Lisowska ... więcej

2017-10-10
Dziewczęta - I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: Mieczysława Januchowska, Jerzy Wróblewicz
Chłopcy - Zespół Szkół Nr 5 - opiekun: p. Grzegorz Flas, Sylwester Wieczorkiewicz ... więcej

2017-10-03
Dziewczęta - I Liceum Ogólnokształcące
Chłopcy - Zespół Szkół Nr 2 ... więcej

2017-05-18
Zwycięskie sztafety
Dziewczęta: ZS Nr 2 i II LO
Chłopcy: ZS Nr 2 i ZS Nr 5 ... więcej

2017-03-23
Dziewczęta - II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Renata Stańkowska
Chłopcy - Zespół Szkół Nr 2 - opiekun: p. Mariusz Stencel ... więcej

2017-03-07
Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Marian Borowski ... więcej

2017-03-03
Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Tomasz Szymczak ... więcej

2017-02-01
II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Sławomir Świerczyński ... więcej

2017-02-02
I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Mieczysława Januchowska ... więcej

2016-12-19
II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Jacek Frąckowiak ... więcej

2016-12-08
Zespół Szkół Nr 2 - opiekun: p. Mariusz Stencel ... więcej

2016-11-16
Dziewczęta - I Liceum Ogólnokształcące
Chłopcy - I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Ewa Lisowska ... więcej

2016-11-02
Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Krzysztof Kapuściński ... więcej

2016-11-02
II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Jacek Frąckowiak ... więcej

2016-10-17
Dziewczęta - I Liceum Ogólnokształcące
Chłopcy - I Liceum Ogólnokształcące ... więcej

2016-10-05
1.II Liceum Ogólnokształcące - dziewczęta - opiekun: p. Sławomir Świerczyński
1.Zespół Szkół Nr 2 - chłopcy - opiekun: p. Mariusz Stencel ... więcej

2016-09-26
Dziewczęta
1 II Liceum Ogólnokształcące 1205 pkt.
2 I Liceum Ogólnokształcące 966
3 Zespół Szkół Nr 2 954
4 Zespół Szkół Nr 5 711
5 Zespół Szkół Nr 1 621

Chłopcy
1 Zespół Szkół Nr 2 1083 pkt.
2 II Liceum Ogólnokształcące 1080
3 Zespół Szkół nr 5 1017
4 Zespół Szkół Nr 1 961
5 I Liceum Ogólnokształcące 952




... więcej

2016-03-23
1.Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Tomasz Szymczak
2.I LO
3.II LO ... więcej

2016-03-03
1.I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Jerzy Wróblewicz
2.Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
3.Zespół Szkół Nr 1 ... więcej

2016-02-22
1.Zespół Szkół Nr 1, 2.II Liceum Ogólnokształcące, 3.I Liceum Ogólnokształcące ... więcej

2016-02-19
1.I LO, 2.ZS Nr 2, 3.II LO ... więcej

2015-12-16
1Zespół Szkół Nr 1 - opiekun – p. Andrzej Lemańczyk
2. Zespół Szkół Nr 2
3. Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
... więcej

2015-12-15
1. II Liceum Ogólnokształcące - opiekun – p. Jacek Frąckowiak
2. I Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Nr 2
... więcej

2015-11-20
Dziewczęta - II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Agnieszka Wojtaś
Chłopcy - I Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Ewa Lisowska ... więcej

2015-10-29
1.Zespół Szkół Nr 1 - opiekun: p. Krzysztof Kapuściński
2.Zespół Szkół Nr 2
3.Zespół Szkół Nr 5 ... więcej

2015-10-29
1.II Liceum Ogólnokształcące - opiekun: p. Jacek Frąckowiak
2.Grupa Szkół Niepublicznych
3.Zespół Szkół Nr 2 ... więcej


2015-09-28
Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie zorganizował w dn. 24 września na boisku SP nr 7 i 1 października na stadionie lekkoatletycznym Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze lekkoatletycznej.

Dziewczęta
1 II Liceum Ogólnokształcące -1254 pkt.
2 I Liceum Ogólnokształcące -975
3 Zespół Szkół Nr 2 -804
4 Zespół Szkół Nr 5 -733
5 Zespół Szkół Nr 1 -690
... więcej



Wykonanie serwisu stargard.com.pl - strony internetowe stargard

Partnerzy: