Drużynowe Biegi Przełajowe - Licealiada 17/18

Dziewczęta: II LO, I LO, ZS Nr 2 Chłopcy: ZS Nr 5, I LO, II LO więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 17/18

Dziewczęta: SP 11, SP 10, SP Pęzino Chłopcy: SP 10, SP 11, SP 3 więcej

Drużynowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Dzieci 17/18

Dziewczęta: SP 1, SP 4, SP 7 Chłopcy: SP 4, SP 3, SP 1 więcej

Zawody Sprawnościowe klas III i IV "Ale Frajda" - Igrzyska Dzieci 17/18

Klasy III - SP 3, SP 5, SP 7 Klasy IV - SP 3, SP 5, SP 1 więcej

Koszykówka Chłopców - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: ZS Nr 1, ZS B-T, II LO, I LO więcej

Koszykówka Dziewcząt - Licealiada 17/18

Kolejność końcowa: I LO, ZS Nr 1, ZS Nr 2, II LO więcej

Minikoszykówka Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Michał Trypuć więcej

2018-04-10
Dziewczęta - SP 1 - opiekun: p. Elżbieta Taraszkiewicz
Chłopcy - SP 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2018-03-19
Klasy III - SP 3, SP 5, SP 7
Klasy IV - SP 3, SP 5, SP 1 ... więcej

2018-02-23
Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Michał Trypuć ... więcej

2018-02-15
Dziewczęta - SP 2, SP 5, SP 1
Chłopcy - SP 1, SP 2, SP 5 ... więcej

2018-02-08
Szkoła Podstawowa Nr 5 - opiekun: p. Anna Kowalczyk ... więcej

2018-02-02
Szkoła Podstawowa w Dobrzanach - opiekun: p. Anna Siemasz i p. Marcin Narkun ... więcej

2018-01-08
Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2017-12-14
Szkoła Podstawowa Nr 2 - opiekun: p. Ireneusz Pabian ... więcej


2017-11-30
Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2017-11-20
Dziewczęta - SP w Reptowie
Chłopcy - SP w Sądowie ... więcej

2017-11-09
Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2017-10-31
Szkoła Podstawowa w Suchaniu - opiekun: p. Marek Sawczuk ... więcej

2017-10-19
Dziewczęta - Szkoła Podstawowa Nr 1 - 5 miejsce - opiekun - Elżbieta Taraszkiewicz
Chłopcy - Szkoła Podstawowa Nr 3 - 2 miejsce - opiekun - Michał Trypuć ... więcej

2017-10-10
Dziewczęta - SP 1 - opiekun: p. Elżbieta Taraszkiewicz
Chłopcy - SP 3 - opiekun: p. Michał Trypuć ... więcej

2017-06-07
Dziewczęta:
1.Ufnal Weronika - SP 5
2.Orłowska Katarzyna - SP 2
3.Gładysz Maja - SP 2

Chłopcy:
1.Mendes Marcel - SP 1
2.Pardel Piotr - Marianowo
3.Pielichowski Alan - SP 5 ... więcej

2017-05-18
Zwycięskie sztafety
Dziewczęta: SP 5 i SP 3
Chłopcy: SP 5 i SP 7 ... więcej

2017-05-11
Dziewczęta - Szkoła Podstawowa Nr 5 - opiekun p. Barbara Lemańczyk
Chłopcy - Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2017-05-08
Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2017-05-09
Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Lucyna Mechowska ... więcej

2017-04-28
Poprawione wyniki drużynowe chłopców:
1 miejsce - SP 3
2 miejsce - SP 4
3 miejsce - SP 5
28 kwietnia 2017r. odbyły się biegi przełajowe o Puchar Starosty Stargardzkiego.
Zwyciężyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 3 ... więcej

2017-04-03
Klasy III - Szkoła Podstawowa Nr 3
Klasy IV - Szkoła Podstawowa Nr 1 ... więcej

2017-03-23
Dziewczęta - Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Jolanta Lada
Chłopcy - Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Lucyna Mechowska ... więcej

2017-03-01
Szkoła Podstawowa Nr 5 - opiekun: p. Wiesław Stankiewicz ... więcej

2017-03-01
Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Jolanta Lada ... więcej

2017-01-20
Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Katarzyna Skorupińska ... więcej

2017-01-18
Dziewczęta - Szkoła Podstawowa Nr 7 - opiekun - p. Irena Jurkiewicz
Chłopcy - Szkoła Podstawowa Nr 1 - opiekun - p. Kamila Krół ... więcej

2017-01-13
Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach - opiekun: p. Marcin Narkun ... więcej

2016-12-22
Mikołajkowy Turniej w zapasach dla Szkól Podstawowych ... więcej

2016-12-20
16 grudnia dzieci z klas I i II bawiły się z Mikołajem. ... więcej

2016-12-14
Szkoła Podstawowa w Marianowie - opiekun: p. Miron Arendacz ... więcej

2016-12-01
Szkoła Podstawowa Nr 5 - opiekun: p. Barbara Lemańczyk ... więcej

2016-12-01
Dziewczęta - Szkoła Podstawowa w Sądowie
Chłopcy - Szkoła Podstawowa w Sądowie - opiekun: p. Kazimierz Matkowski ... więcej

2016-11-08
Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Lucyna Mechowska ... więcej

2016-11-03
Szkoła Podstawowa Nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2016-10-05
1.Szkoła Podstawowa Nr 3 - dziewczęta - opiekun p. Jolanta Lada
1.Szkoła Podstawowa Nr 4 - chłopcy - opiekun p. Andrzej Ziętkowski ... więcej


2016-05-19
Dziewczęta - SP nr 5 - opiekun: p. Ewa Waniak
Chłopcy - SP nr 4 - opiekun: p. Andrzej Ziętkowski ... więcej

2016-05-13
Dziewczęta - 1.Szkoła Podstawowa nr 3
Chłopcy - 1.Szkoła Podstawowa nr 5 ... więcej

2016-05-10
Szkoła Podstawowa Nr 7 - opiekun: p. Paweł Trejgis ... więcej

2016-05-09
Szkoła Podstawowa w Dobropolu - opiekun: p. Kazimierz Matkowski ... więcej


2016-03-17
Klasy III - SP 3, SP 2, SP 4
Klasy IV - SP 3, SP 2, SP 5 ... więcej

2016-03-03
Kolejność końcowa: SP Nr 3, SP Nr 6, SP Nr 7 ... więcej

2016-02-24
Kolejność końcowa: SP nr 3, SP nr 5, SP nr 7 ... więcej

2016-01-22
1.ZSP w Dobrzanach - opiekun: p. Marcin Narkun i Maria Prawecka
2.SP Nr 3
3.SP Nr 6 ... więcej

2016-01-21
1. Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach - opiekun: p. Marcin Narkun i p. Anna Siemasz ... więcej

2015-12-18
1. Szkoła Podstawowa Nr 4 – opiekun p. Andrzej Ziętkowski
2. Szkoła Podstawowa w Marianowie
3. Szkoła Podstawowa Nr 1
... więcej

2015-12-14
1.Szkoła Podstawowa Nr 5
2.Szkoła Podstawowa Nr 4
3.Szkoła Podstawowa Nr 2 ... więcej

2015-12-11
Klasy I - 1.Szkoła Podstawowa nr 1
Klasy II - 1.Szkoła Podstawowa nr 3 ... więcej

2015-12-02
Dziewczęta - 1.Szkoła Podstawowa w Sądowie
Chłopcy - 1.Szkoła Podstawowa w Sądowie ... więcej

2015-11-20
1.Szkoła Podstawowa Nr 1 - opiekun: p. Artur Zielski ... więcej

2015-11-05
1.Zespół Szkół Publicznych w Suchaniu - opiekun: p. Marek Sawczuk ... więcej




Wykonanie serwisu stargard.com.pl - strony internetowe stargard

Partnerzy: