Minikoszykówka Chłopców - Igrzyska Dzieci 17/18

Szkoła Podstawowa Nr 3 - opiekun: p. Michał Trypuć więcej

Najbliższe imprezy

2018-05-17
17 maja 2018 (czwartek) godz. 12.00 ... więcej






2018-02-15
15 lutego 2018 (czwartek) ... więcej



2017-12-11
Finał - 11 grudnia 2017 (poniedziałek) ... więcej

2017-12-15
ZMIANA MIEJSCA I GODZINY - Finał - 15 grudnia 2017 (piątek) ... więcej

2017-11-29
Finały - 29 listopada 2017 (środa) ... więcej

2017-11-27
II tura - 27 listopada 2017 (poniedziałek) ... więcej

2017-11-13
13 listopada 2017 (poniedziałek) ... więcej


2017-10-27
27 października 2017 (piątek) ... więcej

2017-10-26
Finał – 26 października 2017 (czwartek) ... więcej


2017-09-26
Termin - 26 września 2017 (wtorek) ... więcej



2017-05-18
Sztafety Szkół Gimnazjalnych

1.Termin – 18 maja 2017 (czwartek) godz. 12.00
2.Udział – dziewczęta i chłopcy rocz. 2001 i młodsi. Startujący w jednej sztafecie nie mogą startować w drugiej sztafecie.
3.Konkurencje:
dziewczęta – sztafeta 4x100m , sztafeta szwedzka (100x200x300x400m)
chłopcy – sztafeta 4x100m , sztafeta szwedzka (100x200x300x400m)
... więcej

2017-05-18
Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne klas I

1.Termin – 18 maja 2017 (czwartek) godz. 10.30
2.Konkurencje:
dziewczęta – 100m., 300m., 600m., w dal, wzwyż, kula, piłeczka palantowa
chłopcy – 100m., 300m., 1000m.,w dal, wzwyż, kula, piłeczka palantowa
3.Udział – uczniowie gimnazjów, rocznik 2003
4.Dozwolony jest start w dwóch konkurencjach, oprócz biegających 600,1000 – dl ... więcej

2017-05-05
5 maja 2017 (piątek) ... więcej

2017-04-28
ZMIANA NA 28 kwietnia 2017 (PIĄTEK) godz. 11.30. ... więcej

2017-03-23
23 marca 2017 (czwartek) ... więcej

2017-01-23
23 stycznia 2017 (poniedziałek) ... więcej

2017-01-17
17 stycznia 2017 (wtorek) ... więcej

2017-01-11
11 stycznia 2017 (środa) ... więcej

2016-12-15
FINAŁ - ZMIANA MIEJSCA I TERMINU NA 15 grudnia 2016 (czwartek) - zgłoszenie przez system rejestracji szkół.
sala SP 2 - ZSO - os. Zachód

Grupa A – 28 listopada 2016 (poniedziałek)
Grupa B – 1 grudnia 2016 (czwartek) ... więcej

2016-12-12
Finał - 12 grudnia 2016 (poniedziałek) ... więcej

2016-11-09
9 listopada 2016 (środa) ... więcej

2016-10-28
28 października 2016r. (piątek) ... więcej

2016-11-07
7 listopada 2016 (poniedziałek) ... więcej

2016-10-21
21 października 2016 (piątek) ... więcej

2016-10-24
Finał – 24 października 2016 (poniedziałek) ... więcej

2016-10-07
7 października 2016 (piątek) godz. 8.30 ... więcej

2016-10-25
25 października 2016 (wtorek) - finały ... więcej

2016-10-05
5 października 2016 (środa) ... więcej

2016-09-29
29 września 2016 (czwartek) ... więcej

2016-09-22
22 września 2016 (czwartek) godz. 11.00. ... więcej

2016-09-08
WSZYSTKIE SZKOŁY CHCĄCE UCZESTNICZYĆ W ROZGRYWKACH SZKOLNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ WSZS W SZCZECINIE MUSZĄ SIĘ ZGŁOSIĆ
DO 15 WRZEŚNIA 2016 R. DO SYSTEMU REJESTRACJI SZKÓŁ www.srs.szs.pl

DO MISTRZOSTW POWIATU ZGŁASZAMY SIĘ RÓWNIEŻ POPRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.
... więcej

2016-05-25
25 maja 2016 (środa) godz. 10.30 (rozpoczęcie zawodów)
Stadion miejski OSiR w Goleniowie ul. Sportowa 25

... więcej

2016-05-05
5 maja 2016 (czwartek) ... więcej

2016-05-12
zmiana na 12 maja 2016 (czwartek), ... więcej


2016-04-07
7 kwietnia 2016r. (czwartek) ... więcej

2016-03-09
Eliminacje - 4 marca (piątek) ... więcej

2016-02-18
21 stycznia i 18 lutego 2016 ... więcej

2016-01-14
14 stycznia 2016 (czwartek) ... więcej

2016-01-08
8 stycznia 2016 (piątek) ... więcej

2015-12-18
Finał: 18 grudnia - ZMIANA GODZINY na 11.30 ... więcej


2015-12-11
Eliminacje: 23 i 27 listopada ... więcej




2015-10-12
12 października 2015 (poniedziałek) ... więcej






Wykonanie serwisu stargard.com.pl - strony internetowe stargard

Partnerzy: